PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

CHLAD – Morana (CD, trička, křest alba)

Chlad fullJak je psáno v tiskové zprávě ZDECHLAD je kapela, v níž se sešli tři členové formace VIRTUAL VOID, která zapustila kořeny už ve druhé polovině devadesátých let.

Po CD kompilaci “MMXX – MMXVIII”, na níž je zaznamenána kapelní tvorba z let 2018-20, Pařát Productions vydá také CD verzi letošního alba CHLAD s názvem “Morana”. Konkrétně se tak stane v pátek 22. září, kdy ve frýdecko-místeckém ZKUŠEBNA ART CLUBU dojde také na křest alba. CHLAD koncertují minimálně, takže koncert na domácí půdě slibuje nevšední zážitek. Na akci vystoupí také COUNTESS BATHORYBLACK HEAVEN a FROM BEYOND.

CD “Morana” si již nyní můžete předobjednat v Pařátshopu ZDE, K dispozici jsou také pánská trička k této události, Ta budou vyrobena pouze na předobjednávky do 17. září. Proč pouze na předobjednávky? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŘÁTU je k přečtení v Pařátshopu ZDE.

Na křtu alba “Morana” budu osobně přítomen (ale nikoliv s distrem) a na místo dopravím také všechny vaše objednávky na cokoliv z Pařátshopu. Pokud nechcete platit poštovné, u objednávky vytvořené v Pařátshopu ZDE zaškrtněte osobní odběr, do poznámky připište F-M a je to. Záhy vás budu kontaktovat a vše domluvíme individuálně. Pakliže se vám nechce registrovat online, pište rovnou na petr@paratshop.cz 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »