PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

BRUTAL ASSAULT JE ZA NÁMI, rozesílání nových Pařátů pokračuje

PARAT_53_flyerA je po všem. Největší metalový svátek na území této republiky je pro letošek minulostí. Své osmnácté narozeniny oslavil ve velkém stylu, k čemuž gratulujeme. Určitě to každý znáte; během roku přijdou chvíle, kdy máte chuť se vším seknout, na všechno se vykašlat, pro nikoho už nehnout ani prstem, ale takové pesimistické rozpoložení obvykle zase vystřídá období přesně opačné. A právě takové pocity se v nás mísí několik hodin po skončení této metalové události. Zatím je budeme hodnotit pouze z pohledu Pařátu… a jsou euforické. Tyhle chvíle nám dávají ten potřebný impuls zase pokračovat dál a vědět, že to tu fakt nestojí za pytel, že fanoušci o takové médium a vše s ním spojené mají zájem, dokážou ho podpořit, ne pouze plácat prázdná slova. Neskonalý dík všem, kteří si za námi po dobu festivalu našli cestu, zastavili se pro nový Pařát, pro něco z nabídky PařátShopu, nebo jen tak přišli sednout, pokecat, pozdravit, vypít, říct, co se na Pařátu líbí/nelíbí atd. Vše má svojí váhu. Moc děkujeme a ani nevíte, jak si toho vážíme. Jestliže jsme minulé ročníky z pohledu Pařátu hodnotili optimisticky, obáváme se, že pro ten letošní v pozitivním slova smyslu už jsou všechna slova málo.

Na Brutal Assaultu se nám podařilo získat rozhovory s mnoha kapelami, pořídili jsme spoustu fotodokumentace a postupně budeme vše zveřejňovat.

Objednávky došlé od středy začneme vyřizovat od zítřka, taktéž zítra budou poslány Pařáty všem předplatitelům, kteří si je nevyzvedli na Brutal Assaultu. V PařátShopu bude v pondělí a úterý probíhat inventura.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »