PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

BLACK HEAVEN DOKONČILI NAHRÁVKU, KTEROU ZAČALI SKLÁDAT V ROCE 1994

Black HeavenFormace BLACK HEAVEN vznikla v roce 1992 na jižní Moravě a fanoušci (doom) metalu ji budou mít pravděpodobně nejvíc spojenou s demo nahrávkou „Heaven In Black“ (1993).
Na konci devadesátých let se klikaté cesty osudů BLACK HEAVEN uzavřely a kapela se ocitla na více než 20 let v hibernaci. Z té se probudila v roce 2021 vydáním „Heaven In Black“ v remasterované verzi a poprvé na CD.
Tím ale „výlet do historie“ nekončí. Už v roce 1994 měli BLACK HEAVEN nachystaný osmiskladbový materiál na druhé demo, k jehož nahrání už ale nedošlo, a to především kvůli tehdejším personálním obměnám v kapele.
Po skoro 30 letech se BLACK HEAVEN rozhodli zapomenutý materiál z roku 1994 oprášit, nahrát ve studiu Šopa a vydat jako svoje vůbec první album. Díky tomu se budeme moci opět přenést do neopakovatelných devadesátek.

„Kharmic Wheel“ vyjde na konci června 2023 pod značkou Pařát Productions jako digipak s 24-stránkovým bookletem. Podrobnější informace, první zvukové ukázky a start předobjednávek již brzy!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »