PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ANI LETOS NA PAŘÁTSHOP NA FESTIVALECH NENARAZÍTE

BANNER 2023 - na plotTohle určitě není zpráva z kategorie nečekaných, ale pro jistotu ji oznámím (úsměv)

‌Na Obscene Extreme 2018 jsem slavnostně (a plánovaně) zdemoloval distro a tím zakončil mnohaleté putování po českých festivalech. Článek na webu Pařátu k přečtení ZDE.

Pak už jen slovenský Gothoom, ale i ten v roce 2022 naposledy. Letos Pařátshop nebude na žádném festivalu. Do budoucna těžko něco kategoricky vyloučit, ale Pařát je z nějakých 99% jen moje volnočasová aktivita (článek KDO JSME A PROČ TO DÉLÁME čti na Pařátshopu ZDE) a už si nedokážu představit rozbourat sklady a vyjet například (i s nabalením a vybalením) prakticky na týden na Brutal Assault, Pro mě osobně zbytečné, když spočtu čas plus náklady, a neznám nikoho spolehlivého a ochotného, komu bych distro mohl na festival svěřit. Místo toho na festivaly rád vyjíždím jako fanoušek bez starostí a zodpovědnosti.

Každopádně Pařátshop budu v červenci po roce rozšiřovat o další sklad, už 5. května budou spuštěny předobjednávky na LP DISFIGURED CORPSE, „United He666and“, digipakovou reedici EUTHANASIE „Thoughts On Living“ a CD RHEA „Aurasounds“, 10. května půjde do předobjednávek další filmový motiv triček a tak dále.
K tomu všemu mě motivuje vaše úžasná podpora.

Na Pařátshop sice letos na festivalech nenarazíte, ale budete-li mít cestu kolem, klidně se zastavte pro věci z Pařátshopu k nám do Háje ve Slezsku. Celá zpráva ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »