PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ALBUM DISFIGURED CORPSE Z ROKU 2002 POPRVÉ NA VINYLU OD 28. KVĚTNA. PŘEDOBJEDNÁVKY JIŽ SPUŠTĚNY!

DISFIGURED CORPSE - main flayerJak už jsem informoval ZDE, album DISFIGURED CORPSE  „United He666and“ z roku 2002 vyjde poprvé na vinylu. Ten bude k dostání od 28. května, předobjednávky v Pařátshopu ZDE byly spuštěny 5. května. K vinylu se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu, třeba pánská trička k této události. Ta budou vyrobena pouze na předobjednávky do 20. května. Proč pouze na předobjednávky? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŘÁTU je k přečtení v Pařátshopu ZDE.

Pakliže nebudete chtít objednávku poslat zásilkovou službou, klidně se můžete zastavit osobně k nám do výdejního místa v Háji ve Slezsku. Podrobnější informace v článku ZDE.

Provedení LP: Černý vinyl vložený do potištěné vnitřní kapsy uložený v kartonovém obalu a potažený fólií.

Na jednu objednávku v Pařátshopu lze z tohoto titulu zakoupit pouze jeden kus. Systém je tak nastaven záměrně. V případě zájmu o více kusů z jednoho titulu pište na petr@paratshop.cz a domluvíme se individuálně.

Předplatitelé Pařátu mohou využít věrnostní slevu, pokud objednávku neplánují pro partu kamarádů (úsměv). Podrobnější informace ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »