PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

97. ČÍSLO PAŘÁTU VYJDE 15. PROSINCE

paratmagazine com parat 345

Nejprve moc děkujeme za všechny objednávky, kterými jste nás přes Pařátshop zahltili v uplynulých dvou týdnech. Pokud vás nové vydání Pařátu potěšilo, jsme za to moc rádi. Zároveň se omlouváme za drobnou nepřesnost. Na albu MASTURBACE v páté skladbě (jejíž název raději nebudeme psát – haha) došlo vinou špatného masteru dvakrát ke zvukovému kazu. Celkově se jedná asi o dvě vteřiny hudby, takže v podstatě nic, co by stálo za slovo. Pokud jste si seku všimli, je to super, protože jste CD poslouchali :-). Nejde o vadu CD, nýbrž o chybu masteru.  Jak jste se dočetli v rozhovoru s kapelou MASTURBACE v novém Pařátu, je v podstatě zázrak, že se staré demáče vůbec podařilo dostat na CD.

21. ročník Pařátu tradičně uzavřeme v půli prosince. I tentokrát vydání posouváme o týden dopředu, abychom měli před Vánocemi větší časový prostor pro rozesílání tak, abychom poslední zásilku s garancí dodání do Vánoc odeslali nejpozději 21.12. To platí i pro Slovensko.

Všechny, kterým k 31.10. vypršelo předplatné, budeme v nejbližších dnech kontaktovat s možností jeho prodloužení. Tento úkon lze úplně jednoduše udělat v Pařátshopu ZDE. V nabídce formuláře je několik variant včetně té od čísla 97. Objednat lze také roční předplatné s dárkovým certifikátem zdarma. Informace ZDE. Všem předplatitelům Pařátu nabízíme ještě lepší ceny v Pařátshopu. Informace o slevách ZDE.

A jedeme dál. Od 2.11. až do 6.12. budeme na webu Pařátu tradičně odkrývat obsah 97. čísla. Tímto děkujeme za pozornost, když k nám občas nahlédnete.    

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »