PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

58. ČÍSLO PAŘÁTU VYJDE VE ČTVRTEK 12. ČERVNA

Pařát LOGO2012Lichý měsíc prvního je datem, kdy tradičně otevíráme pomyslnou bránu dalšího Pařátu. Jako každý rok si s červnovým číslem pospíšíme a poprvé bude dostání opět na festivalu MetalGate Czech Death Fest přímo ve stánku Pařátu. Festival je poprvé třídenní a i my budeme na místě hned v jeho první den.  Rozesílat poštou budeme v pondělí po fesťáku.

Šotek je prevít zákeřný a ani tentokrát nám nedal pokoj. První koncert SEPTICFLESH v ČR se neuskutečnil v roce 2008, ale už o devět let dříve na Brutal Assaultu v Blansku. Bohužel si na něj už ani kapela nevzpomněla 🙂 a s její nápomocí jsme tak rozšířili tuto dezinformaci. Album ASS TO MOUTH se pochopitelně jmenuje „Degenerate“… nicméně povedlo se nám jedno totální faux paux a čekali jsme, že nám ho hned omlátíte o hlavu. Je neuvěřitelné, že si ho do dnešního dne snad nikdo nevšiml????

Od zítřka budeme zase den po dni odkrývat obsah červnového čísla a tentokráte snad nebude uzávěrka (cca poslední týden) tak brutální, jak tomu poslední dobou bývá 🙂 Máme nad sebou opět meč s pevným datem vydání přesně na den, což je jako vždy výzva. Krom letních měsíců když se něco zdrží o 1-2 dny, nic se neděje, ale pokud by Pařát nebyl poprvé k sehnání pravidelně v Červeném Kostelci a Josefově, jednalo by se, vzhledem k vynaložené reklamě, o trapas. Naštěstí negativní scénář ještě nebyl napsán, protože adrenalin funguje 🙂 Děkujeme za to, že si Pařát pořizujete!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »