PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

15 LET PAŘÁTU / POSLEDNÍ KONCERT EUTHANASIE

15V sobotu 24. ledna příštího roku se odehraje v ostravském klubu Barrák další mimořádná událost. Časopis Pařát oslaví své 15. narozeniny, ale především kapela EUTHANASIA po 21 letech oficiálně ukončí svojí Cestu ke světlu. Bude nám velkou ctí být u toho.

Bude se jednat o mimořádný a již nikdy neopakovatelný večer, na němž EUTHANASIA vystoupí hned ve třech sestavách z různých období, přičemž jejich hrací časy se budou pohybovat kolem 3/4 hodiny a pouze frontman Sikki s bubeníkem Honzou odehrají ten večer 3 plnohodnotné sety, muzikanti kolem nich se budou točit.  Fanoušek EUTHANASIE by si tuto derniéru neměl nechat ujít, ať už to má do Ostravy třeba přes půlku republiky. EUTHANASIA se rozloučí ve velkém stylu nejen na pódiu, ale také v oblasti „upomínkových předmětů“. K mání bude poslední nabídka merchandise vytvořená k této události, vydáme také jednu speciální vinylovou edici.

Sestavy EUTHANASIE na tomto večeru budou prokládat východočeští DEADKILLERS, ANTIGOD, kde hrají mj. dva členové poslední sestavy EUTHANASIE Pedy a Žabák, a  R.E.T.

Další podrobné informace budeme přinášet průběžně (nebojte, propagace bude velká, určitě ji neuniknete :-), proto buďte ve střehu, nebo rovnou potvrďte svoji účast na facebookové události zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »