PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

103. ČÍSLO PAŘÁTU VYJDE 20. LEDNA

paratmagazine com paratmagazine com parat stickerJak jsme informovali ZDE, počínaje číslem 102, které vyšlo 20. listopadu, jsme po takřka 12 letech posunuli vydávání Pařátu ze sudých měsíců na liché. Samozřejmě nikdo z předplatitelů o nic nepřijde, pouze se to celé vzalo a o měsíc posunulo. Číslo 103 tak nevyjde 20. prosince, jak jste byli zvyklí, nýbrž 20. ledna příštího roku a co dva měsíce budeme pokračovat dál a dál. V případě konce předplatného vždy posíláme mail s možností prodloužení předplatného. Tak se stalo i dnes, kdy jsme obeslali všechny ty, kterým předplatné skončilo číslem 102. V Pařátshopu ZDE je již nastavena možnost předplatného od čísla 103.

Po 15 letech letos Pařát nevyjde v prosinci! Těšíme se, že během tohoto měsíce budeme místo stresu, aby se do Vánoc stihlo vše vytisknout a rozeslat, v klidu tvořit a den po dni vás prostřednictvím krátkých zpráv seznamovat s tím, na co se můžete těšit v lednovém 103. čísle, které poputuje do tiskárny 10. ledna.

Pařát v roce 2022 vyjde v těchto termínech:

Číslo 103 – 20. ledna
Číslo 104 – 20. března
Číslo 105 – 20. května
Číslo 106 – 20. července
Číslo 107 – 20. září
Číslo 108 – 20. listopadu

Článek o rozesílání Pařátu čtěte ZDE, pokud byste chtěli někomu blízkému věnovat předplatné Pařátu jako vánoční dárek, čtěte pro změnu ZDE. Stejně jako každý rok, ani letos mezi svátky neplánujeme v Pařátshopu žádnou pauzu, rozesíláme každý den včetně sobot a nedělí.

Pařát má letos nejvíc předplatitelů ve své historii, za což vřele děkujeme – že vás to celé baví a nás taky 🙂 

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »