PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

100. ČÍSLO PAŘÁTU VYJDE V SOBOTU 19.6. NA METALGATE CZECH DEATH FESTU

paratmagazine com p100cz 2V souvislosti se stovkou jsme slibovali atypické vydání Pařátu, takže tady je. Nenajdete v něm pravidelné rubriky, bodovací tabulku ani recenze, „pouze“ old school. Jestliže některé z předchozích vydání Pařátu mohlo působit svým obsahem fosilně, tak tohle v uvedeném smyslu nepůsobí…. tohle fosilní je a zcela záměrně (úsměv). Včetně na mnoha místech jednoduché grafiky.
100. číslo Pařátu je plné rozhovorů a článků o českém a slovenském metalu, potažmo ještě československém, a třeba v něm narazíte i na bývalé muzikanty, o nichž jste si mysleli, že už nežijí (úsměv). Pro nemálo z nich to byl první rozhovor v životě. Ovšem jak už je z titulní strany patrné, nejvíc prostoru v jubilejním Pařátu dostali V.A.R. Součástí tohoto vydání je album A TRIBUTE TO V.A.R. Jedná se samozřejmě o originální CD s 12-stránkovým bookletem. Další informace o tributu včetně odkazu na video najdete ZDE

—————————————————————————————————-

100. číslo Pařátu budeme z Česka posílat 18.-19.6., ze Slovenska v pondělí 21.6. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte ZDE Rovnou objednávat můžete v Pařátshopu ZDE Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář v Pařátshopu ZDE Další informace pro slovenské čtenáře najdete ZDE Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte ZDE Poštovné při zaslání čehokoliv z Pařátu je paušální a činí 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka 2,99 E.

Pokud máte předplatné doporučenou poštou, během víkendu vám dorazí na mail číslo zásilky pro sledování jejího pohybu. Pokud máte předplatné obyčejnou (neregistrovanou) poštou, v případě nedodání nás kontaktujte nejdříve 1.7. Zásilka k vám může putovat klidně i týden, deset dnů. Není tam žádná dodací lhůta a její pohyb nelze sledovat.

————————————————————————————————-

Křest stovkového Pařátu a tributního alba V.A.R. se uskuteční v sobotu 19.6. na MetalGate Czech Death Festu v Červeném Kostelci během vystoupení V.A.R., které začne v 19:50. Krátce po setu V.A.R. budou následovat autogramiáda, focení, pokec, pivo. Na MetalGate Czech Death Festu budeme s Pařátem pouze v sobotu 19.6. mezi 18-22 hodin a bez distra. Pakliže budete chtít něco přivézt na místo a neplatit tak poštovné, v objednávce v Pařátshopu ZDE uveďte do poznámky „Osobní odběr na MGCDF“, jako formu úhrady zaškrtněte dobírku, tím pádem vám nedorazí žádný platební údaj a my vás brzy budeme kontaktovat s konkrétními informacemi. Objednávka musí být vytvořena a uhrazena nejpozději do čtvrtku 17.6. 22:00. Předplatitelům Pařátu samozřejmě rádi nabídneme ještě nižší ceny. Informace ZDE

Máte předplatné Pařátu, nechcete nic z Pařátshopu, ale časák byste si rádi vyzvedli už na fesťáku? Pište na redakce@paratmagazine.com , abychom váš Pařát v pátek neposílali.

Děkujeme a těšíme se na pořádný rachot! 

 


 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »