PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

100. ČÍSLO PAŘÁTU VYJDE 20. ČERVNA

paratmagazine com parat stickerAčkoliv nám to ještě před pár lety připadalo jako zcela nemožné a nedosažitelné, Pařát s pořadovým číslem 100 už otevírá dveře a 20. června se stane realitou. „Kilovka“ bude speciální už počínaje titulní stranou, jinak graficky provedenou, než jste v Pařátu zvyklí. Uvnitř magazínu NEnajdete pravidelné rubriky, ani bodovací tabulku a recenze. Celé vydání bude věnováno historii Česko-Slovenského metalu po vzoru čísel 75 a 81. Zaměřili jsme se na události a muzikanty, o nichž jsme v Pařátu ještě nikdy nepsali – případně se muzikanti na scéně pohybují déle než dvacet let, dlouho jsme je nekontaktovali – a opravdu mají co říct, na co vzpomínat. Ještě pořád je mnoho témat, jimž jsme se v Pařátu nikdy nevěnovali.

Jak už jsme psali ZDE, součástí 100. čísla Pařátu se stane tributní album pro kapelu V.A.R. s názvem Variatorum. Vyjma toho ještě 20. června vydáme reedici demáčů SSOGE na LP (info ZDE) a jednu kompilační reedici také na CD. O tom později.

Obsah jubilejního vydání Pařátu budeme jako vždy den po dni odkrývat na webových stránkách magazínu. Děkujeme za podporu této činnosti.  

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »