PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

10 RAD, JAK SE STÁT NEJLEPŠÍM METALISTOU

paroháčPříjemný předsilvestrovský čas, mohutnou novoroční kocovinu, vše nej do roku 2016 a neberte se jenom vážně, vždyť život je docela prdel 🙂

 

1. Nezakládej kapelu. Je to moc pracné, stojí to fůru času, peněz, nervů. Je to běh na dlouhou trať a víš, jak chabá je tvoje fyzička. Nikdy nezapomínej, že nechceš být hudebník, který x let něco piluje. Ty chceš být vidět od prvního okamžiku!

2. Buď na Facebooku členem minimálně 666 skupin, protože jen tak budeš mít jistotu, že se ve všech setkáš s jedněmi a těmi samými lidmi.

3. Založ si vlastní stránku na Facebooku. Pojmenuj ji jednoduše a výstižně, třeba Máme rádi metal, Metal je náš život, Jsme tady pro metal atd.

4. Obešli všechny kamarády, aby se stali členy tebou nově pojmenované facebookové stránky a v tomtéž garde apeluj i na kamarády svých kamarádů atd. Kašli na to, že je to nezajímá. Pro tebe je důležité naskakující počet označení stránky „To se mi líbí“. Jen to ti zvedne sebevědomí.

5. Až bude mít stránka 5000 označení „To se mi líbí“, buď na sebe ale kurva pyšnej, začni zveřejňovat statistiky, aby je všichni viděli. Bude-li se někdo snažit cokoliv zpochybnit, odpálkuj ho se slovy, že na rozdíl od tebe ještě nic nedokázal, tak na co si to hraje.

6. Vůbec nepřemýšlej nad tím, kolik z těch 5 000 fanoušků tvoje stránka zajímá. Reálným zájmem by ses akorát zbytečně užíral a chtěl se na to vykašlat, že to nemá smysl.

7. Nikdy nezapomínej, že neumíš pravopis a bez chyb nedáš dohromady ani pět kloudných vět. Jelikož nemáš ani moc velké znalosti v oblasti metalové hudby, neustále klikej na Metal Archives a opisuj. Lidi ti to sežerou, protože jim to je jedno.

8. Pokládej lidem jednoduché otázky. Třeba jestli byla lepší SEPULTURA s Maxem a NIGHTWISH s Tarjou. To vždy vyvolá reakce, hlavně u holek z osmičky. Nezaobírej se obecně méně známými kapelami. Nikdo je nezná a zbytečně budeš ztrácet svůj drahocenný čas.

9. Uvidíš, že to nebude trvat dlouho a kamarádi či fanoušci ti budou psát, jak na té stránce skvěle hraješ.

10. Každý měsíc připomínej výročí stránky i s tím, jak je těžké a časově nesmírně složité ji udržet v chodu. Vzbudí to dojem, že děláš těžkou a záslužnou práci.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »