PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VZPOMÍNKY NA HORÁRA – Jaroslav Vavro (1972 – 2007)

Byla to zlatá a divoká devadesátá léta. Pokud by chtěl někdo o nich napsat knihu, lhal by. Nemůže se nic pamatovat – tak se pilo a hulilo. Muzika byla tvořena od srdce, mnespekulovalo se. A byla to doba skutečných přátelství. Měli jsme čas, za ničím jsme se nehnali, peněz bylo málo, ale překvapivě se vždy nějaké našly. A Horár byl v těchto časech v mnohých komunitách uznávaný jako přítel, dobrý člověk, mecenáš, ale i pracovitý člověk, který si na kamarády vždy dokázal udělat čas.

„Návštevy v nemocnici nie sú ľahké pre nikoho, ale keď umiera krásny človek, bolí to oveľa viac. Nikdy nezabudnem, ako mi už v ťažkom stave šepkal do ucha, že keď sa vráti domov, spraví ešte to a hento… „Jarko, spravil si toho za svoj krátky život viac, ako by iní ľudia nestihli za dva. A ešte jedna vec: spravil si všetko, čo si mal. Ďakujem za všetkých, ktorých si svojou dobrotou učil stať sa lepšími ľuďmi.“ Pavel „Hirax“ Baričák

Vzpomínku na spoluzakladatele Metal Age Productions, zpěváka PROTEST a LUNATIC GODS Horára najdete od 20. dubna v 81. čísle Pařátu.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »