PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NA TITULNÍ STRANĚ ŘÍJNOVÉHO PAŘÁTU BUDOU MORTICIAN

morticianMálokterá kapela v devadesátých letech vzbouzela u fanoušků takové emoce a rozdílné názory, jako newyorští MORTICIAN. Will Rahmer a Roger Beaujard, fanoušci těch nejextrémnějších hororů, podlehli té nejbestiálnější hudbě a podbarvili ji vychytanými extrémními zvrácenostmi. Kýbl krve v jedné ruce, kýbl střev ve druhé ruce a zádech zavěšenou řeznickou sekeru – to znamenalo pro gore zvrhlíky dokonalý orgasmus. Jistě, dnes už to není, co bývalo, horory a gore se rozjely na plné koule, pomalu není čím šokovat, vše už tady bylo. O to více by se nemělo zapomínat na jedny z prvních učedníků tohoto krvavého řemesla, jimž učarovalo utrpení druhých, učarovaly jim ty kýble plné lidských vnitřností… učarovaly jim horory!

Už téměř deset let se kolem MORTICIAN nic neděje. tedy krom toho, že pořád vychází nějaké reedice a logo kapely na čemkoliv je neustále v kurzu. Pověstnou ranou k cestě do hlubin se jim staly Willovy násilnické sklony, kvůli nimž MORTICIAN nedokončili evropské turné v roce 2005. Od té doby už několikrát ve vzduchu visely informace o připravovaném novém albu, ale žádné z nich se nakonec nepotvrdily.

Přesto Will kývnul na nabídku Pařátu projet se více než čtvrtstoletou historií bestie zvané MORTICIAN. Těšte se na nové zážitky, příběhy a informace.

72. číslo Pařátu na titulní straně s MORTICIAN (a velkým titulním článkem o kapele) vyjde 20. října.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »