PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ECHOES OF MY SADNESS 2020

paratmagazine com parat93 page12bPremiérového vydání na CD se první demo DISSOLVING OF PRODIGY „Echoes Of My Sadness“ dočkalo až přesně 20. dubna 2010, kdy došlo k jeho realizaci společně s 33. číslem Pařátu. Ten zdobila obálka tematicky s MY DYING BRIDE. K tomu se váže také jedna numerologická historka, jen na okraj: Původně jsme počítali s vydáváním Pařátu každý sudý měsíc patnáctého, jenže hned u druhého celobarevného čísla došlo k posunu ze strany distribuční společnosti (jednalo se o druhé z celkově čtyř vydání s celorepublikovou distribucí na PNS), která nám navrhla pro ně výhodnější datum dvacátého. Pro nás žádný problém. Přivezl jsem nějaké výtisky domů, během dvou dnů vše naházel na poštu a na týden se zavřel krám – protože jsem se ženil (úsměv). Mezi svatebními hosty tehdy byli i Fusaty s Valdou, přičemž ten víkend se zapíjelo i vydání „Echoes Of My Sadness“.

Počáteční domluvy mezi mnou na Fusatym na první reedici DISSOLVING OF PRODIGY však spadají ještě o rok dřív, kdy jsem nepředpokládal, že bychom měli opustit model Pařátu tak, jak vycházel v letech 2008-2009. To znamená čtvrtletní periodicita a černobílý tisk.

Celý článek o chystané digipakové reedici „Echoes Of My Sadness“, která vyjde 20. června 2020, najdete od 20. dubna 2020 v 93. čísle Pařátu. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »