PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

BLOODY OBSESSION – Inevitable Death

paratmagazine com bo coverPřesně po třech letech jsou BLOODY OBSESSION zpět s novým albem. Smrt je společným elementem pro každý příběh, který BLOODY OBSESSION prostřednictvím svých nových skladeb na albu v délce 43 minut odvypráví (ukázku z alba v podobě skladby „Ten Thousand Years“ poslouchejte ZDE). „Inevitable Death“ se textově vrací do minulosti. V osmi skladbách budete mít možnost vyslechnou například mytický příběh z dob, kdy vládli Přemyslovci, nahlédnout do poválečného Sovětského svazu nebo se přenést do feudálního Japonska. „Inevitable Death“ na předchozí album „Husaria“ přímo nenavazuje, ačkoliv i tentokrát společně s kapelou podniknete „výlety“ do časů minulých.
Nahrávání „Inevitable Death“ probíhalo mezi květnem a srpnem letošního roku opět v jablunkovském GM Recordings a podílela se na něm stejná sestava jako na albu „Husaria“. O grafickou podobu se znovu postaral mistr Deather a vydavatelem alba je opět Pařát (úsměv). Co je tedy vlastně nového? To se dozvíte v článku, který najdete od 15. prosince v 97. čísle Pařátu.

Podtrženo/shrnuto: V 97. vydání Pařátu také najdete čtvrté album BLOODY OBSESSION – „Inevitable Death“, jehož vydavatelem je, stejně v případě předešlého alba „Husaria“, Pařát Productions a distributorem na území Česka a Slovenska magazín Pařát. Originální CD s 12 stránkovým bookletem si můžete obstarat i s magazínem za lidových 120 Kč / 5E včetně poštovného ZDE, případně samostatně bez Pařátu za 150 Kč / 6 E plus poštové ZDE.   

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »